Ana SayfaHaberlerBursa Skal Kulübü Mart Ayı ToplantısıBugün:  
Bursa Skal Kulübü Mart Ayı Toplantısı
09 Nisan 2020

Bursa Skal Kulübü Mart ayı toplantısını Sayın Mehmet Can Yazıcı ev sahipliğinde Uludağ Grand Yazıcı Hotel’de gerçekleştirdi. Başkanımız sayın Serdal Can konuşmasında Dünyadaki Coronavirüs’ün Türkiye Turizminine olumsuz etkilerinden bahsetti.

Bu konuyla alakalı Uludağ İçecek sahibi sayın Ömer Kızıl’ın Türkiye den yurtdışına yapılan ürün sevkiyatında sorunlar yaşadığını açıkladı.

Konuklarımız arasında bulunan Beceren Hotel Sahibi sayın Haluk Beceren’in oğlu Sayın Burak Beceren, ev sahibimiz sayın Mehmet Can Yazıcı ve Yavuz İskenderoğlu nun oğlu sayın Kayhan İskenderoğlu ile birlikte söz alarak Uludağ’ın Bursa Turizmindeki yerine daha da önem kazandırmak için yapılabilecek yeni projeler konusunda bir konuşma yaptılar. Ayrıca Sayın Ömer Kızıl ‘’ Uludağ Premium Ultra Trail ‘’ in 18 Temmuz 2020 de yapılacak olan her seviyeden yerli ve yabancı sporcuyu ağırlayacak Uludağ ve çevresinin muhteşem doğasıyla buluşturulacak olan büyük bir organizasyondan bahsetti.

Toplantımızın sonunda toplantıda bulunan, Mart ayı doğumlu Üyelerimiz sayın Ersin Yazıcı, Sayın Haluk Beceren, Sayın Yavuz İskenderoğlu ve Sayın Akın Esgin’in doğum günü kutlandı.

İlginizi Çekebilir
BURSA - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, turizm sektörüne sağladığı katkılar nedeniyle SKAL İnternational İstanbul Kulübü tarafından ´SKALİTE 2012 Özel Ödülü´ne layık görüldü. İstanbul´da
Sayın Başkanımız Serdal Can Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu'nun Kosmos Vize Merkezi Bursa Şubesinin açılışına katıldı.
Bursa SKAL Kulübü’nün Şubat ayı aylık olağan toplantısı Kırcı Hotel’de Mustafa Kırcı’nın ev sahipliğinde yapıldı. Sektöre dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantı, Mustafa Kırcı’nın başarı öyküsü ile devam
Tüm Hakları Bursa Skal Derneği'ne aittir © 2013 -2021 Turizm Profesyonelleri Derneği Bursa
Design and Code by Plazatur
Bizi Takip Edin: