Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı Meltem Işık Mısırlıoğlu

Meltem Işık Mısırlıoğlu

1981 yılında Boğaziçi üniversitesi Turizm ve Otel Yöneticiliği bölümünden mezun oldum, okul stajım Bursa Çelik Palas Otel'de, ilk iş yerim Bursa Dilmen Hotel'de resepsiyon memureliği, ardından İstanbul Dedeman Hotel'de resepsiyon memureliği ve Bursa Dilmen Hotel'de Housekeepeer, grup ve ziyafet satış sorumlusu olarak çalıştım. 1986 yaz sezonunda Bodrum Milta Torba Tatil Köyü'nde Housekeepeer olarak görev aldım,  sezon sonunda Ankara Etap Altınel oteline Asistan Executive Housekeepeer olarak g...

ÖZGEÇMİŞ'E DEVAM ET

1981 yılında Boğaziçi üniversitesi Turizm ve Otel Yöneticiliği bölümünden mezun oldum, okul stajım Bursa Çelik Palas Otel'de, ilk iş yerim Bursa Dilmen Hotel'de resepsiyon memureliği, ardından İstanbul Dedeman Hotel'de resepsiyon memureliği ve Bursa Dilmen Hotel'de Housekeepeer, grup ve ziyafet satış sorumlusu olarak çalıştım. 1986 yaz sezonunda Bodrum Milta Torba Tatil Köyü'nde Housekeepeer olarak görev aldım,  sezon sonunda Ankara Etap Altınel oteline Asistan Executive Housekeepeer olarak geçiş yaptım. 1988 yılında evlenip İstanbul'a taşınmam nedeniyle Etap Marmara oteline transfer oldum. 1990 yılında Tepebaşı Etap İstanbul oteline Executive Housekeepeer olarak geçiş yaptım. 2000 yılı ile birlikte Etap otelleri yönetiminde yaşanan değişim, sektör değişikliği yapmama neden oldu, Reka Temizlik Güvenlik firmasında Eğitim Müdürü olarak görev aldım. şirketin ISO Belgelerini ve çeşitli pozisyonlarda 3.500'den fazla çalışan için eğitim dokümanlarını hazırlayıp bizzat eğitimlerini verdim.
2002 yılında Central Hotel'in açılışını yapmak ve işletmek üzere Bursa'ya taşındım, 20 yıl yoğun geçen genel müdürlük hayatıma aynı otelde danışman olarak devam etmekteyim.
1999 yılında Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi diplomamı aldım.
Türkiye Housekeepeer'lar derneği kurucu başkanıyım, 6 yıl yönetimini yaptığım dernek ülkemizde bu mesleğe olan bakış açısını değiştirme çabası, hak ettiği saygınlığa kavuşturmak, sektörün eğitim açığını kapatmak adına çok önemli bir dernektir.
2011'de Bursa Skal Kulübüne üye oldum, iki dönem genel sekreter olarak yönetim kurulunda görev aldım. 
Amatör olarak çoksesli koro müziğine korist olarak katılım sağlarken, bulduğumuz dünyayı daha iyi bırakmak niyetiyle felsefe çalışıyorum, seyehat etmek ve farklı lezzetler tatmak büyük tutkum. Evliyim, bir oğlum ve bir kız torunum var.

İsmail Kuru
İsmail Kuru
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
ÖZGEÇMİŞ
Denizhan Sezgin
Denizhan Sezgin
Sayman
ÖZGEÇMİŞ
Ercan Tavşan
Ercan Tavşan
Genel Sekreter
ÖZGEÇMİŞ
Burak Beceren
Burak Beceren
Yön. Kurulu Üyesi
ÖZGEÇMİŞ